Rezidencia Kyjevská – novostavba v Leviciach

Virtuálna prehliadka

Predstavte si Vaše nové bývanie v úchvatnej interaktívnej vizualizácii.

Novinky projektu Rezidencia Kyjevská

ĎAKUJEME ZA TRPEZLIVOSŤ ❤️

30.06.2021: Práce na našom projekte Rezidencia Kyjevská, Levice neustále prebiehajú a inak tomu nebude ani zajtra.

Nakoľko zajtra – vo štvrtok 1.7.2021 v skorých ranných hodinách (od 4:00 do 8:00 hod. ráno), potrebujeme realizovať nevyhnutné práce na fasáde bytového domu, vopred sa ospravedlňujeme všetkým obyvateľom za prípadné nepríjemnosti. Práce ukončíme čo najskôr to bude možné.
 
Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

Pozrite si naše nové vizualizácie

28.6.2021: Hľadáte nové bývanie v Leviciach? Pripravili sme pre Vás nové vizualizácie bytov, ktoré sa nachádzajú v našom projekte Rezidencia Kyjevská Levice. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám poskytneme viac informácií o novom bývaní v Rezidencii Kyjevská. 

Napíšte nám na info@rezidenciakyjevska.sk alebo zavolajte na 0911 775 662 alebo 0903 796 738.

Hrubá stavba dokončená

18.01.2021: V prácach na projekte Rezidencia Kyjevská pokračujeme aj v novom roku. Hrubú stavbu máme dokončenú a pracujeme ďalej. Zatepľujeme fasádu, robíme rozvody vody, elektriny, kúrenia v bytoch, stierky a potery. 
 
Náš predajný tím momentálne pracuje najmä z online prostredia, ale s rovnakým nasadením a ochotou odpovedať na všetky Vaše otázky. Sme Vám k dispozícií e-mailom na info@rezidenciakyjevska.sk, telefonicky na čísle +421 911 775 662 alebo +421 903 796 738. Neváhajte sa nám ozvať, tešíme sa na Vás:-)

Ukončené 3. nadzemné podlažie

Všetky práce nám idú od ruky a tak sme už ukončili 3. nadzemné podlažie. Na 1. nadzemnom podlaží sme osadili okná a kompletne zrealizovali práce na rozvodoch, vode, elektrine, kanalizácií a vzduchotechnike.

Pracujeme aj počas leta

Leto a prázdniny sú síce v plnom prúde, my však nezaháľame a pracujeme. Všetko musí ísť podľa harmonogramu prác, aby sme nové bývanie novým majiteľom odovzdali podľa plánu.

Ak máte akékoľvek otázky k projektu Rezidencia Kyjevská, k bytom či obchodným priestorom, neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícií e-mailom na info@rezidenciakyjevska.sk, telefonicky na čísle +421 911 775 662 alebo +421 903 796 738, prípadne osobne v priestoroch STEEL TOWER v Leviciach. Termín stretnutia si, prosím, dohodnite vopred. Ďakujeme a tešíme sa na vás:-)

Rezidencia Kyjevská nám rastie pred očami

Pozrite sa s nami, ako nám náš nový projekt v Leviciach krásne vyrastá pred očami. Kým ešte v marci 2020 sme usilovne pracovali na základovej doske, začiatkom júna už pracujeme na ďalšom podlaží. Ak máte akékoľvek otázky k projektu, bytom či obchodným priestorom, neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícií e-mailom na info@rezidenciakyjevska.sk, telefonicky na čísle +421 911 775 662 alebo +421 903 796 738, prípadne osobne v priestoroch STEEL TOWER v Leviciach. Termín stretnutia si, prosím, dohodnite vopred. Ďakujeme a tešíme sa na vás:-)

Ceny bývania sú na Slovensku najvyššie v histórií

Národná banka Slovenska vydala najnovšie čísla za prvý kvartál roka 2020 a opäť padajú rekordy. Priemerná cena nehnuteľnosti vychádza na Slovensku na 1 671 eur za štvorcový meter.

 Oproti prvému kvartálu minulého roka je to o 132 eur viac, čo je medziročný nárast na úrovni 8,6%. Analytici z NBS poukázali na to, že ide o jeden z najvyšších medziročných rastov. Ceny výraznejšie rástli pri všetkých typoch bytov. Ceny zároveň rástli vo všetkých krajoch s výnimkou Prešovského kraja. Tam zaznamenali medzikvartálny pokles na úrovni 3,3%. Naopak, pri porovnaní posledných kvartálov, rástli ceny najviac v Banskobystrickom (12,1%), Žilinskom (7,1%) a Košickom (5,5%) kraji. Najvyššie ceny má naďalej Bratislavský kraj, kde sa byty predávajú v priemere za 2 231 eur za štvorcový meter. Ešte výraznejšie zdražovanie môžeme pozorovať pri medziročnom porovnaní. Za rok vzrástli ceny v Banskobystrickom kraji o 14,2%, v Trenčianskom o 14,5% a Žilinskom dokonca o 16,5%.

Zhoršená dostupnosť bývania

Logicky došlo k zhoršenej dostupnosti bývania vo všetkých krajoch s výnimkou Prešovského. „Keďže bol Prešovský kraj jediným krajom so záporným medzikvartálnym rastom a zároveň dosahuje v posledných štvrťrokoch relatívne vyššie rasty miezd, pozorovaný vývoj bol očakávaný,“ vysvetľujú analytici NBS. Tí pravidelne vyhodnocujú aj riziko vzniku realitnej bubliny. Aktuálne sa ceny nachádzajú v pásme vzostupu. Čísla naznačujú, že ceny sú v súlade s ekonomickým vývojom. Analytici však upozorňujú na možné riziká spojené s epidémiou koronavírusu. Štatistiky zachytili len prvé dva týždne krízy spojenej s pandémiou. Analytici poukazujú na to, že ak by súčasná pandémia nemala významný vplyv na ceny nehnuteľností a zároveň výrazne zasiahla základné ukazovatele hospodárskeho vývoja, vytvorila by prostredie pre nárast hodnôt signalizujúcich vznik realitnej bubliny.

V stavbe pokračujeme a sme tu pre Vás

Robíme maximum pre to, aby sme projekt Rezidencia Kyjevská dokončili podľa stanoveného harmonogramu. Na stavbe pokračujeme v prácach, ktoré sú v súčasnosti môžné v upravenom režime. Náš predajný tím momentálne pracuje najmä z online prostredia, ale s rovnakým nasadením a ochotou poradiť Vám. Sme Vám k dispozícií e-mailom na info@rezidenciakyjevska.sk, telefonicky na čísle +421 911 775 662 alebo +421 903 796 738. Neváhajte sa nám ozvať, budeme sa na Vás tešiť:-)

Rezidencia Kyjevská postupne vyrastá

Na stavbe nášho nového projektu Rezidencia Kyjevská v Leviciach pokračujeme podľa harmonogramu prác, ktoré sú v súčasnosti môžné v upravenom režime. Základovú dosku máme hotovú a pokračujeme v realizácií nosných a obvodových stien. Pozrite sa, ako nám stavba postupne vyrastá.

Opatrenia súvisiace s aktuálnou situáciou

Vážení klienti, vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku Vás chceme informovať, že podporujeme a rešpektujeme vydané nariadenia príslušných orgánov. Preto sme upravili prevádzku a práce na našich stavbách a predajných miestach tak, aby nebolo ohrozené zdravie pracovníkov ani klientov.

Na stavbách pokračujeme podľa harmonogramu prác, ktoré sú možné v upravenom režime.

Náš predajný tím je pripravený venovať sa Vám a zodpovedať všetky Vaše otázky e-mailom na info@rezidenciakyjevska.sk alebo telefonicky na čísle 0911 775 662 alebo 0903 796 738.

Ďakujeme za pochopenie

Rezidencia Kyjevská partnerom Patrioti Levice

Levický basketbal zažíva v posledných sezónach najúspešnejšie obdobie vo svojej histórií, keď získal titul Majstra Slovenska a víťazstvo v Slovenskom pohári. Sme preto nesmierne hrdí, že Rezidencia Kyjevská sa stala partnerom klubu Patrioti Levice a aj touto cestou môžeme podporiť basketbalový klub, ktorý úspešne reprezentuje, nielen mesto Levice, ale aj slovenský basketbal.

Podporili sme Levický akvatlon

Máme radi šport a snažíme sa ho aj podporovať. Rezidencia Kyjevská Levice podporila už niekoľko športových podujatí a jedným z nich bol aj Levický akvatlon, ktorý sa konal koncom februára 2020 a organizoval ho ŠK ATÓM Levice.

Ako vzniká moderné bývanie v srdci Levíc?

Nový projekt Rezidencia Kyjevská Levice vzniká na mieste, kde desiatky rokov chátral dvojpodlažný betónový skelet škôlky, ktorá sa tu plánovala vystavať, avšak jej dokončenie sa nikdy neudialo. So stavbou nového projektu sme začali koncom roka 2019. Za sebou máme už búracie práce, pokládku ležatých rozvodov, základovú dosku a pracujeme ďalej, aby sme projekt dokončili do stanoveného termínu – 3. kvartálu 2021.

Navštívte nás v našom predajnom mieste

Chcete sa dozvedieť viac o našom novom projekte Rezidencia Kyjevská Levice? Radi vás privítame v krásnych nových priestoroch STEEL TOWER v Leviciach. Zaparkovať môžete pohodlne priamo pred budovou. Dohodnite si stretnutie ešte dnes telefonicky na čísle 0911 775 662 alebo 0903 796 738, prípadne e-mailom na info@rezidenciakyjevska.sk. Tešíme sa na stretnutie s vami