Rezidencia Kyjevská – novostavba v Leviciach

Virtuálna prehliadka

Predstavte si Vaše nové bývanie v úchvatnej interaktívnej vizualizácii.

Všetko čo potrebujete, na dosah ruky

Okolie

Centrum

História

Moderné mesto s nádychom histórie

Projekt Rezidencia Kyjevská sa nachádza na Levickom sídlisku Rybníky II.

Ulica Kyjevská je situovaná približne uprostred mesta a ponúka tak výhodnú, ale zároveň aj pokojnú lokalitu na bývanie. V bezprostrednej blízkosti nájdete park, atletickú dráhu, základnú školu a gymnázium, polikliniku, dva supermarkety a viacero kaviarní, barov aj reštaurácií. 

Centrum mesta je vzdialené približne štyri minúty jazdy autom a nájdete tu veľký park, nákupné centrum Dituria, Námestie hrdinov, Levický hrad, Tekovské múzeum, synagógu a viacero historických kostolov. V širšom okolí mesta rozhodne stojí za návštevu Tekovská hvezdáreň, športová hala, krytá plaváreň, zimný štadión, alebo veľký nákupný komplex na severe mesta. 

Levice sú rozhodne mesto s bohatou kultúrou a históriou.  Ako najikonickejšiu pamiatku môžeme rozhodne zaradiť Levický hrad, postavený v druhej polovici 13. storočia, ktorého súčasťou je aj renesančný kaštieľ zo 16. storočia. V meste sa nachádza aj množstvo sakrálnych pamiatok, najznámejšími sú: Rímskokatolícky kostol sv. Jozefa, Rímskokatolícky kostol sv. Michala archanjela, Reformovaný kostol, Evanjelický kostol a Židovská synagóga z roku 1853. Počas roka mesto žije rôznymi kultúrnymi podujatiami, ako napríklad Levické divadelné dni, Hradné slávnosti, Poľovnícke dni a jarmoky, hudobný festival World & Etno Fest, alebo Jazz & Blues Fest.